¿ Acaso lo que yo quiero como ayuno es que un día alguien aflija su cuerpo, que incline la cabeza como un junco, y que se acueste sobre el cilicio y la ceniza? ¿A eso le llaman ayuno, y día agradable al Señor?
Oare aşa arată postul care-Mi este plăcut – o zi în care omul să se smerească pe sine, să-şi plece capul ca o trestie şi să se culce în sac şi cenuşă? Aceasta numeşti tu post şi zi plăcută Domnului ?
Continue reading Report error